Zápis do knihy návštěv

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
4171365
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
BarbieBelle
Good night kak, happy for u...
Maria
Vámi pořízené fotografie jsou velmi dobře vidět. Pozdravy.
Jana z Hor
Tomáši, vaše nádherné fotografie mě nejen potěšily, ale také utvrdily v tom, že nestačí vidět. Chce to také notnou dávku trpělivosti, dobrou fotooptiku a znalosti, jak ji používat. Pak je výsledek dokonalý. Ať se vám daří. :-)
Michaela Vinterová
Tomáši, Vaše fotografie jsou velmi povedené! Je super vidět místa, která také navštěvuji zase jinak zachycené .. zároveň i fotografie ze zahraničí jsou parádní. Ráda jsem Vás poznala, třeba se někdy někde sejdeme při focení ;-) Dobré světlo i při budoucím fotografování přeji.
Zacharda
Nádherné fotky, umíte se krásně podívat. Nechtělo by se vám udělat krásné fotky Spící panny? Jsem z Provodína a vím, že to lidové jméno nemá jen tak pro nic za nic. Z určité strany je opravdu krásně vidět profil hlavy ležící dívky. Zatím jsem ještě nikdy takový záběr neviděla. Všichni fotí tuto skálu jako neforemnou hromadu. Bohužel dorůstají stromy v okolí a nejkrásnější záběry už jsou trochu problematické. Mě se kdysi tento profil podařilo vyfotit, ale počítač se položil a fotky se ztratily. Při vašem nadání by určitě všechno vyšlo.
Rosťa
Ahoj, jezdíme do těchto míst už 20 let a většinu těchto krásných míst známe osobně, náš kamarád Míra Česílko nás každý rok potěší krásným kalendářem, přejem další hezké fotky v Novém roce.
Václav Merhulík Ing.
Ahoj Tomáši, gratuluji ke stránkám, velmi pěkné.
Krásné fotografie a nádherná panorama, zejména mě zaujala ta ze Středňáku a především Saské Švýcarsko.
Přeji ti další krásné záběry a dobré světlo.
Díky Václav

PS. Kalendář Střípky z toulek krajinou 2020 - se ti velmi vydařil :-)
Hanka Z.
Zdravím Tome ,máš nádherné fotky :-)
Hanka Z.
Gira Monika Martina
Tomáši přejeme klidné a příjemné svátky a do nového roku plno zdraví pohody a hodně moc krásného foceníčka :-)
Jirka
Ahoj,
moc hezké stránky a nádherné fotky:-) Neporadil by si mi, kde se dá sehnat mapa se zákresem povolených míst pro přespání v Saském Švýcarsku?

Díky
Jirka
Pavel Klásek
Na stránky jsem narazil náhodou a strávil tu asi hodinu! Moc pěkné kousky tu jsou a rád se budu vracet (snad tu bude něco přibývat). Jsem z Rumburku, takže je mi veškerá krajina z webu blízká. Škoda, že je web takový zapadlý a není na něj odkaz někde jinde... Třeba v profilu na photoextract.cz, atd... Moc fajn a ať se daří i nadále!
Milan Adamec - soused
Dobrý den jsem opravdu unešen Vašimi fotografiemi. Budu velmi rád kdyby jste mne někdy vytáhl sebou na lovy beze zbraní :-) a zasvětil moji laickou fotografickou duši do velkého kumštu. Vaše záběry jsou opravdu nádherné pro člověka co má rád přírodu a chce se na ni dívat i jinak.

Ať Vám to i nadále dobře kouká :-) Milan Adamec
Petra
Tome fotky jsou skvělý jak jinak a tenHelfenburk je jak z pohádky super :-) :-)